thejrc.org
Bugun...
Bizi izleyin:“Hurdaları Sattı” İddiasıyla Müdür Açığa Alındı!

Tarih: 16-11-2022 06:31:57 Güncelleme: 16-11-2022 06:52:57 + -


Çanakkale Belediyesi birkaç gündür ortaya atılan iddialarla çalkalanıyor. İddialara göre; belediyeye ait hurda malzemeleri hurdacılık yapan kişilere satan Park ve Bahçeler müdürü hurdaların kalanını vermedi. Bunun üzerine hurdacılık yapan kişiler haklarını almak için Belediyeye başvurunca; soruşturma açıldı. Soruşturma kapsamında Park ve Bahçeler Müdürü açığa alındı!


“Hurdaları Sattı” İddiasıyla Müdür Açığa Alındı!

Çanakkale Belediyesi son günlerde Park ve Bahçeler Müdürü ile ilgili iddialarla çalkalanıyor. İddialara göre; Çanakkale’de hurdacılık işi yapan bir firma yetkilileri Tekzen bölgesinde Belediyeye ait alandaki hurdaları almak istedi. Belediyeye ait hurdaları satın almak isteyene firma yetkilileri, Park ve Bahçeler Müdürü G.K. ile irtibata geçti.

 

“HURDALARIN PARASINI ALDI, KALAN HURDALARI VERMEDİ”

Park ve Bahçeler Müdürü G.K. ile hurdaların alımı konusunda anlaşan firma yetkililerinin iddialarına göre; hurdalar kendilerine ait iş yerine Belediyeye ait kamyonla getirildi. Hatta Belediye kamyonuna yüklenen hurdaların yüklemesinde de yine belediyeye ait araçlar kullanıldı.

 

Anlaşma karşılığında parayı aldığı iddia edilen Park ve Bahçeler Müdürü G.K., hurdaların ilk partisini gönderdi. Fakat ikinci partinin gelmesini bekleyen firma yetkilileri hurdaların gelmemesi üzerine; Park ve Bahçeler müdürlüğünün tesisine gittiğinde kapıların kapatıldığını gördü.

 

“YA PARAMIZIN KALANINI YADA HURDALARI VERİN”

Dolandırıldıklarını düşünen firma yetkilileri bunun üzerine Çanakkale Belediyesine başvuru yaparak; satın almak için anlaştıkları paranın geri kalanının iade edilmesini yada kalan hurdaların verilmesini istedi. Firmanın başvurusu sonrasında izinsiz, ihalesiz hurda satışı yapıldığı iddiası ile Park ve Bahçeler Müdürü G.K. ve olayla ilgili olarak Çanakkale Belediyesinde soruşturma açıldı.

 

GÖKHAN: “SORUŞTURMA AÇTIK, MÜDÜRÜ AÇIĞA ALDIK”

Çanakkale Belediyesini sarsan olayla ilgili olarak Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ın soruşturma açılması talimatı verdiği öğrenildi. Tarafların iddialarını dinleyen ve soruşturma açılması talimatını veren Ülgür Gökhan’ın ilk iş olarak Park ve Bahçeler Müdürü G.K.’yu açığa aldığı öğrenildi.

 

Kamera kayıtlarının incelenmesine başlandığı, olayın içerisinde bıçak vb kesici aletlerle Park ve Bahçeler Müdürü’nün tehdit edildiği gibi iddiaların da olduğuna dikkat çeken Ülgür Gökhan, soruşturma tamamlandığında hazırlanacak dosyanın savcılığa verileceğini açıkladı.
Bu haber 4656 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER AYNALI PAZAR Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Doğtaş Mobilya'dan 18 Mart'a Özel Video
  resim yok
 • 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi 108'nci Yıldönümü
  18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi 108'nci Yıldönümü
 • Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
  Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
 • Barışın ve Özgürlüklerin Kenti "Çanakkale"
  Barışın ve Özgürlüklerin Kenti
 • TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
  TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
 • Çanakkale Gangnam Style
  Çanakkale Gangnam Style
VİDEO GALERİ
YUKARI