marketingfutbol.club bonus veren siteler
Bugun...
Bizi izleyin:TÜRSAB Bölge Başkanı Çelik "Aday Olmayacağım.."

Tarih: 24-09-2022 15:35:47 Güncelleme: 24-09-2022 15:41:47 + -


Uzun yıllarda TÜRSAB Bölge Başkanlığı görevini yaparak Çanakkale turizmine önemli katkılar sunan Ahmet Çelik, 25’nci Dönem TÜRSAB Bölge Başkanlığına aday olmayacağını duyurdu. Çelik’in aday olmayacağını açıklaması turizm çevrelerinde de şaşkınlıkla karşılandı.


TÜRSAB Bölge Başkanı Çelik

Uzun yıllarda TÜRSAB Bölge Başkanlığı görevini yaparak Çanakkale turizmine önemli katkılar sunan Ahmet Çelik, 25’nci Dönem TÜRSAB Bölge Başkanlığına aday olmayacağını duyurdu. Çelik’in aday olmayacağını açıklaması turizm çevrelerinde de şaşkınlıkla karşılandı. Sosyal medya üzerinden açıklamalarda bulunan TÜRSAB Bölge Başkanı Ahmet Çelik; "Bilindiği üzere, 2016 yılında, çok değerli takdirleriniz ve kıymetli katkılarınızla meslek yaşamımın onur verici ve unutamayacağım sorumluluğu olan TÜRSAB Bölge Başkanlığı görevine başladım. Bu süreçte sizden aldığım kayda değer destek ve yardım nedeniyle içten teşekkür ederim. Mesleğimizin gelişimi adına yürüttüğümüz çabada gösterilen nazik teveccüh, vizyonumuzun gelişmesi ve motivasyonumuzun pekişmesinde bize hep yol gösterici oldu. Hakkınızın bizlerde daima saklı ve çok kıymetli olduğunu altını çizerek belirtmek isterim" ifadelerini kullandı.

 

7 YILLIK GÖREV SÜRESİNDE ÇANAKKALE TURİZMİNE ÖNEMLİ KATKILAR SUNDU

TÜRSAB Bölge Başkanı Ahmet Çelik, açıklamalarının devamında; "Geçen zamanda, seyahat acenteciliği faaliyet ve kimliğini hep en üst seviyede temsil etmeye, tanıtmaya ve önem verdirmeye çabaladık. Bir dönem Bölge Başkanlığı Yönetim Kurulu Genel Sekreterliği ve iki dönem Bölge Başkanlığı olmak üzere 7 yıla yakın süre boyunca bu gayretin içinde olduk. Çanakkale ve Balıkesir Bölgemize, siz değerli meslektaşlarıma, Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarım ve TÜRSAB Bölge ofis çalışanlarımızla içtenlikle, samimiyetle, iyi niyetle, birliktelikle hizmet etmeye çalıştık. Hem Çanakkale hem Balıkesir şehirlerimiz için 2018 Troya Yılı, Balıkesir Kahvaltı Festivali gibi burada yazamayacağım sayıda birçok etkinlik ve tanıtımlara imza attık. Eksiğimiz, hatamız, yanlışımız olduysa veya bilmeden kırdığımız meslektaşımız, arkadaşımız varsa affını dilerim. Samimi çabamızın takdirlerini sizlere sunarım" ifadelerine yer verdi.

 

"KOLTUKLARIN KİMSELERE KALMAYACAĞI ANLAYIŞIYLA.."

Önümüzdeki günlerde yapılacak olan seçimlerde TÜRSAB Bölge Başkanlığına aday olmayacağını açıklayan ahmet Çelik; "Bu vesileyle 25. dönem TÜRSAB Çanakkale-Balıkesir Bölge Başkanlığı'na aday olmayacağımı buradan sizlere duyurmak isterim. Koltukların hiç kimseye kalmayacağı anlayışı ve yeni gelen arkadaşlarımıza fırsat verme düşüncesindeyim. Bölge Başkanlığı’na aday olacak meslektaşlarıma ise şimdiden içten başarılar diliyorum. Allah gönüllerine göre versin. Bu vesileyle; bizleri hiç bir zaman yalnız bırakmayan, fikirlerimize, düşüncelerimize daima önem veren, Sayın Valililerimize, kıymetli Milletvekillerimize, değerli Belediye Başkanlarımıza, Tarihi Alan Başkanımıza, Ticaret Odası Başkanlarımıza ve her iki ilin tüm kamu kurum ve kuruluşlarının çok kıymetli yöneticilerine, STK Başkanlarımıza, önceki dönem Bölge Başkanımız Turgay Kılıç’a ve son olarak kıymetli genel Başkanımız Sayın Firuz Bağlıkaya’ya teşekkürü bir vefa borcu bilirim. Şükranların en büyüğünü sizlere sunmaktan onur duyarım" açıklamalarında bulundu.

 
Bu haber 942 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER ÇANAKKALE Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
  Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
 • Barışın ve Özgürlüklerin Kenti "Çanakkale"
  Barışın ve Özgürlüklerin Kenti
 • TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
  TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
 • Çanakkale Gangnam Style
  Çanakkale Gangnam Style
 • HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
  HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
 • CEPA AVM'de Çanakkale Türküsü
  CEPA AVM'de Çanakkale Türküsü
VİDEO GALERİ
YUKARI