Bugun...
Bizi izleyin:İYİ Partiye Bir Ayıpta Gökçeada'da..

Tarih: 09-06-2018 14:05:35 + -


Çanakkale halkı geçtiğimiz günlerde Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifinin iftarında daha önce hiç görülmemiş bir saygısızlığa şahit oldu. Bir başka saygısızlık da Gökçeada da düzenlenen Üniversite mezuniyet töreninde yaşandı. İYİ Partili Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin mezuniyet töreninde sansür uygulandı.


İYİ Partiye Bir Ayıpta Gökçeada'da..

Çanakkale halkı geçtiğimiz günlerde Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifinin iftarında daha önce hiç görülmemiş bir saygısızlığa şahit olmuştu. İftara davet edilen İYİ Parti teşkilatlarına ve Milletvekili Adayı Rıdvan Uz’a yemek servisi yapılmadığı gibi konuşma hakkı da verilmemişti. İYİ Partililere yönelik bir saygısızlıkta ÇOMÜ Rektörlüğünce İYİ Partili Belediye Başkanı’na yapıldı.

 

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Gökçeada Meslek Yüksek Okulu'nda dün mezuniyet töreni gerçekleştirildi. Törenlerde sırası ile Kaymakam ve okul yöneticisi konuşma yaptı fakat belediye başkanı İYİ Partili Belediye Başkanı Ünal Çetin'e söz hakkı verilmedi. Ayrıca törenlerde düzenlenen plaket takdiminde de Çetin'e yer verilmedi. Bunun üzerine Belediye Başkanı Ünal Çetin duruma tepki gösterdi.

 

“ÜNAL ÇETİN GÖKÇEADA’NIN İRADESİDİR, YOK SAYAMAZSINIZ”

 

Yaşanan davet saygısızlığını sosyal medyadan paylaşan İYİ Partili Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin; “Yazıklar olsun...! 18 Mart Üniversitesi Gökçeada MYO ve UBYO mezuniyet törenini siyasallaştırarak Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin’i yani şahsımı yok sayamazsınız. Siyasetten gücünü alarak süslü cübbe giyerek, pozitif ilim ve bilim ile aydınlık Türkiye’nin aydınlık gençliğini yetiştiremezsiniz. Ben mezuniyet programına herhangi bir parti rozetiyle gelmedim. Ben şahsım olarak Gökçeada’yı ve Gökçeadalıları temsilen katıldım. Ünal Çetin Gökçeada’nın iradesidir ve Yok sayamazsınız.

 

Şu bilinmeli ki ömrüm ülkem adına bu örümcek kafalılar ile mücadele etmek ile geçecektir. Gökçeadalılar bunun hesabını soracaktır. Gençlerimizin çok daha iyi ortamlarda eğitim görebilmesi adına Belediye Başkanlığım dönemimde gösterdiğim çabalarla Hayırsever işadamı Zafer Karadeniz ile yaptığımız istişareler sonucunda adamıza kazandırmış olduğumuz eğitim yuvamızın mezuniyet töreninde Belediye Başkanlığı Makamına yapılan muamelenin sorumlusu olan Sözde eğitimciyi Kamuoyuna havale ediyorum” ifadelerini kullanarak tepki gösterdi. Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin, 2 Ekim 2017 tarihinde Milliyetçi Hareket Partisi'nden istifa ederek İYİ Parti'ye geçmişti.
Bu haber 6649 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER SİYASET Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
  Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
 • Barışın ve Özgürlüklerin Kenti "Çanakkale"
  Barışın ve Özgürlüklerin Kenti
 • TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
  TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
 • Çanakkale Gangnam Style
  Çanakkale Gangnam Style
 • HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
  HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
 • CEPA AVM'de Çanakkale Türküsü
  CEPA AVM'de Çanakkale Türküsü
VİDEO GALERİ
YUKARI