www.ibrshop.com
Bugun...
Bizi izleyin:"Halkımızın Desteği, En Büyük Gücümüz"

Tarih: 15-11-2023 08:52:36 Güncelleme: 15-11-2023 08:56:36 + -


Önceki dönem Biga Belediye Başkanı ve yeni dönem CHP'nin Biga Belediye Başkan Aday Adayı İsmail Işık, geçtiğimiz günlerde seçim bürosunda destekçileriyle yaptığı toplantının ardından halkın arasında olmaya devam ediyor. Bigalıların yoğun ilgisiyle karşılaşan İsmail Işık ve ekibinde yüzler gülüyor.Önceki dönem Biga Belediye Başkanı ve yeni dönem CHP'nin Biga Belediye Başkan Aday Adayı İsmail Işık, geçtiğimiz günlerde seçim bürosunda destekçileriyle yaptığı toplantının ardından halkın arasında olmaya devam ediyor. Bigalıların yoğun ilgisiyle karşılaşan İsmail Işık ve ekibinde yüzler gülüyor.

Biga'da yarım kalan çalışmalarını tamamlayarak Biga'nın yeniden mutlu insanların şehri olmasını hedeflediklerini dile getiren İsmail Işık; "Bigalı hemşerilerimiz bizi iyi tanıyor. Kıymetli hemşerilerimizin desteğini ve yakın ilgisini hissediyor olmak bizleri çok mutlu ediyor. Halkımızın desteği en büyük gücümüz. Her geçen gün daha da büyüyen bir destek görüyoruz. Biga'mıza bugüne kadar hizmet eden her belediye başkanımız ve yönetimi bizler için değerlidir. Biz çıtayı daha yükseklere taşımak istiyoruz. Geçmişte başarılı işler yaptık. Bugün bu süreci daha ileri taşıyacak birikime ve deneyime sahibiz. Projelerimiz ve vizyon çalışmalarımız da hazır. İnşallah süreç netleştiğinde, partimiz bize görev verirse biz de elimizden geleni yapacağız ve Biga'mızı yeniden mutlu insanların şehri yapacağız. Çocuklarımızın ve gençlerimizin yaşamaktan keyif aldığı, hiçbir imkandan mahrum kalmadığı, eğitimine destek olunan, temiz, kültür ve sanatla harmanlanmış bir ilçe hedefimizi bu kez gerçekleştireceğiz" ifadelerini kullandı.

"İNŞALLAH BAŞARACAĞIZ"

Biga'nın ikinci yüzyıl vizyonuna katkı sağlayacak vizyon ve birikime sahip olduklarını dile getiren İsmail Işık; "Yarım kalan işimizi tamamlayacağız. Biga'mız elbette daha iyi bir seviyeyi hak ediyor. Bizler kendimize, deneyimimize, projelerimize, vizyonumuza ve en önemlisi arkamızda ve yanımızda hissettiğimiz halkımızın desteğine çok güveniyoruz. Biga TSO Başkanı sayın Şadan Doğan'ın uzun süredir ortaya koyduğu bir ikinci yüzyıl vizyonu var. Ben ve ekibim bu ikinci yüzyılın planlanması vizyonuna katkı vermeye hazırız. Bu birikim ve vizyon bizde var. İnşallah Biga'mızı hak ettiği muassır medeniyetler seviyesine hep beraber taşıyacağız. Kimseyle kavga etmeden, herkesi bir arada tutarak, birlik ve beraberlik temasıyla hareket ederek en önce Biga'mızın kazanmasını sağlayacağız" dedi.
Bu haber 941 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER İLÇELERDEN Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Doğtaş Mobilya'dan 18 Mart'a Özel Video
  resim yok
 • Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
  Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
 • Barışın ve Özgürlüklerin Kenti "Çanakkale"
  Barışın ve Özgürlüklerin Kenti
 • TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
  TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
 • Çanakkale Gangnam Style
  Çanakkale Gangnam Style
 • HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
  HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
VİDEO GALERİ
YUKARI