marketingfutbol.club bonus veren siteler
Bugun...
Bizi izleyin:"Borç Tartışmasına" AK Partili Ölçek'te Katıldı!

Tarih: 12-04-2019 09:43:45 + -


CHP'li Kepez Belediyesinin halef ve selef Belediye Başkanları arasında yaşanan "Borç Tartışmasına" AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek de katıldı! Ölçek yaptığı yazılı açıklama ile; "Parti içinde uzun yıllardır süre gelen kavgaların hangi boyutlara ulaştığı; 31 Mart yerel seçimleri sonrası yeni belediye başkanının hizmet yerine kendi kavgalarını ve kendi partisinin başarısızlıklarını ortaya koyan bir afiş astırması ne siyasi etiğe nede insani ve ahlaki değerlere sığmamaktadır" ifadelerin31 Mart yerel seçimlerini kazanarak Kepez Belediye Başkanı koltuğuna oturan Birol Arslan'ın ilk icraatı belediyeyi 61 Milyon TL borç ile CHP'li önceki Başkan Ömer Faruk Mutan'dan devir aldığını pankartla duyurmak olmuştu. Dünden bu yana karşılıklı atışmaların devam ettiği tartışmalara şimdi de AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek katıldı!

 

"İBRET TABLOSU"

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek yaptığı yazılı basın açıklaması ile tartışmaları İbret Tablosu olarak niteledi. Ölçek; "Kepez'de CHP'li belediyenin 31 Mart mahalli idareler seçimleri öncesi ve sonrası kamuoyunun tanık olduğu görüntüler bir ibret tablosu niteliğindedir. Çanakkale ve Kepez uzun yıllardır eski belediye başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan'ın sergilediği davranışları, yaptığı uygulamaları ve kendi partisinin yöneticileri ile ters düşüp bitmeyen kavgaları ile gündemde kalmıştır. Özellikle Kepez halkı bu kavgaların ulu orta cereyan etmesinden her zaman rahatsız olmuştur. Şimdide 31 Mart sonrası benzer davranış ve hareketleri maalesef Kepez halkı ve siyasi kamuoyu hayretle izlemektedir" dedi.

 

"KEPEZ HALKI HİZMET VE UZLAŞMA BEKLEMEKTEDİR"

Açıklamalarına devam eden Ölçek; "Parti ilkelerine hiç uymadığı gibi insani ve ahlaki değerlere de ters düşen bu eylem ve davranışlar CHP'ye olduğu gibi hiçbir siyasi partiye asla yakıştırılamaz. Parti içinde uzun yıllardır süre gelen kavgaların hangi boyutlara ulaştığı; 31 Mart yerel seçimleri sonrası yeni belediye başkanının hizmet yerine kendi kavgalarını ve kendi partisinin başarısızlıklarını ortaya koyan bir afiş astırması ne siyasi etiğe nede insani ve ahlaki değerlere sığmamaktadır. Her yerde olduğu gibi Kepez'de de halk kendisini yöneten belediyeden hizmet, katkı ve her şeyden önce uzlaşma beklemektedir. Eski ve yeni belediye başkanlarının hizmetten önce neyi ön planda tuttukları açıkça görülmektedir" ifadelerini kullandı.

 

"BU SÜREÇ TALİHSİZLİK BELGESELİDİR!"

Yaşanan süreçten duyduğu rahatsızlığı dile getiren Yıldıray Ölçek; "Türkiye'nin en büyük beldesinde yaşanan bu süreç bir talihsizlik belgeselidir. Bu belgesel sadece Kepez'de değil tüm CHP'li belediyelerin hüküm sürdüğü tüm belde, ilçe ve illerde açıklıkla izlenmektedir. Bu çerçevede CHP'nin Çanakkale'de merkez ilçe ve beldelerinde nasıl bir yapıda olduğu ve ürettikleri öfke, kavga ve geçimsiz tavırların adresi olduğunu tüm çıplaklığıyla gözler önüne sererek adeta bitmeyen bir dizi film niteliğinde olduğunu görmekten duyduğumuz rahatsızlığı belirtmek isterim. Tüm bu olumsuzlukları milletimiz, değerli Kepez halkı ve CHP'yi yerel yönetime getiren oy verenleri de çok rahatsız ettiğine inanıyor ve tüm bu gelişmeler ışığında gecikse de doğru yolu bulacaklarına inancımız tamdır. İşte bu noktada her zaman her yerde gururla ifade ettiğimiz gibi AK Belediyecilikte bu ve buna benzer süreçler asla yaşanmamış olup sadece hizmet ve insan odaklı yerel yönetim siyaseti izlendiği halkımız tarafından da onanmıştır. Buda 31 Mart mahalli idareler seçimlerinin sonucunda AK Partiyi bir kez daha birinci yapmıştır" dedi.
Bu haber 7353 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER GÜNDEM Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
  Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
 • Barışın ve Özgürlüklerin Kenti "Çanakkale"
  Barışın ve Özgürlüklerin Kenti
 • TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
  TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
 • Çanakkale Gangnam Style
  Çanakkale Gangnam Style
 • HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
  HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
 • CEPA AVM'de Çanakkale Türküsü
  CEPA AVM'de Çanakkale Türküsü
VİDEO GALERİ
YUKARI