marketingfutbol.club bonus veren siteler
Bugun...
Bizi izleyin:Başarısızlığın Sorumluluğunu Üstlenerek İstifa Etti

Tarih: 05-04-2019 06:06:23 Güncelleme: 05-04-2019 07:05:23 + -


AK Parti Çanakkale İl Teşkilatında beklenmedik bir istifa yaşandı. AK Parti Kepez Belde Başkanlığında 4 aydan bu yana görev yapan Belde Başkanı Eren Türe, istifa ettiğini açıkladı. Kepez seçim sonuçlarını başarısızlık olarak gören Türe; "Dört aydır üstlendiğim Ak Parti Kepez Belde Başkanlığı göverinden 1 Nisan itibarı ile istifa etmiş bulunmaktayım" ifadelerini kullandı.


Başarısızlığın Sorumluluğunu Üstlenerek İstifa Etti

Alper Altınok'un Kepez Belediye Başkanı adayı olması nedeniyle boşalan AK Parti Kepez Belde Başkanlığı görevine getirilen Eren Türe yaptığı yazılı basın açıklaması ile istifa ettiğini açıkladı. Seçim sonuçlarını başarısızlık olarak gördüğünü ifade eden Türe tüm sorumluluğu üstlenerek; "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın hizmet eri olarak Ak Parti davasında kutlu yürüyüşe canı gönülden inanmış bizler Alper Altınok yönetiminde yaklaşık üç yıldır sürdürdüğümüz yöneticilik görevinin yanı sıra Sayın Altınok'un aday adaylığı ile birlikte dört aydır üstlendiğim Ak Parti Kepez Belde Başkanlığı göverinden 1 Nisan itibarı ile istifa etmiş bulunmaktayım" ifadelerini kullandı.

 

SONUÇLARI BAŞARISIZ OLARAK GÖRDÜ

Eren Türe yaptığı açıklamada başarısızlığın tüm sorumluluğunu üstelenerek; "Her daim millet iradesine inanmış demokrasiyi özümseyen bir kişi ve teşkilatımız olarak dört aydır gece gündüz demeden elimizden gelen tüm çabayı göstermemize rağmen 31 Mart 2019 Mahalli idareler seçiminde Kepez Beldemizde alınan sonuç neticesinde kendimi başarısız addederek temsil makamını boşaltıp yerimize başka kadroların atanmasının ve önünü açmanın daha uygun olacağı görüşünde olduğum için istifa etmeyi uygun gördüm" dedi.

 

 

PARTİLİLERE TEŞEKKÜR ETTİ

Eren Türe birlikte çalıştığı partililere teşekkür ederek; "Ak Parti davasının bizler sadece gönül vermiş , hizmet üstlenmiş neferleriyiz .Bu kutlu davada hiç kimsenin mevki ve makam işgali ile sadece koltuk sevdası uğruna teşkilatını mağdur etmeye hakkı olmadığını , tek vazgeçilmez insan varsa o da Ak Partimizin kurucusu Türk Milletinin kalplerinde yer edinmiş , tüm dünyaya dünyanın 5 ten büyük olduğunu büyük bir yürek ve cesaret ile ortaya koymuş , mazlum insanların sesi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır. Ak Parti var oldukça bu inancımı her daim her platformda ifade edeceğimden kimsenin şüphesi olamasın. Benimle birlikte yol yürüyen yönetim kurulu üyelerimize , kadın ve gençlik kollarımıza , mahalle teşkilatlarımıza ve sahada görünmeden büyük inançla çalışan tüm arkadaşlarımıza emek ve desteklerinden dolayı çok teşekkür eder haklarını helal etmelerini dilerim , varsa benden yana tüm haklarım helal olsun" dedi.

 

Eren Türe istifa açıklamasını ise şu sözlerle sonlandırdı; "Bizleri gururla temsil eden en alt birimden en üst birime kadar görev alan arkadaşlarımla gecesini gündüzüne katan maddi ve manevi destekten çekinmeyen birlikte olmaktan onur duyduğumuz Belediye Başkan Adayımız Sayın Alper Altınok ’a da teşekkürlerimi ayrıca bir borç bilirim. Çalışmalarımız sırasında bizlere büyük desteği olan ve bizleri motive eden Ak Parti Gurup Başkan Vekili Sayın Bülent Turan , Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu ve bizzati Kepez’imize gelerek hazırladığımız projeleri yerinde inceleyen ve destek sözü veren Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum ve Eski Bakanlarımız Ahmet Arslan ve Osman Aşkın bak ‘a bizlere gösterdikleri ilgi ve değerden dolayı ayrıca teşekkür ederim."
Bu haber 16312 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER SİYASET Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
  Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
 • Barışın ve Özgürlüklerin Kenti "Çanakkale"
  Barışın ve Özgürlüklerin Kenti
 • TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
  TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
 • Çanakkale Gangnam Style
  Çanakkale Gangnam Style
 • HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
  HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
 • CEPA AVM'de Çanakkale Türküsü
  CEPA AVM'de Çanakkale Türküsü
VİDEO GALERİ
YUKARI