Bugun...
Bizi izleyin:Ahmet Alp Bebek İçin Son Canlı Yayın Yapıldı: "Başardık.."

Tarih: 02-11-2021 09:51:27 Güncelleme: 02-11-2021 09:55:27 + -


SMA hastası Ahmet Alp bebeğin kampanyası gönüllülerin büyük mücadelesi ve son kulvarda Biga TSO Başkanı Şadan Doğan'ın desteğiyle toplanan 2 milyon 161 bin 354 doların toplanmasıyla tamamlandı. Şimdi Ahmet Alp'in tedavi için Dubai'ye gitmesi için hazırlıklar başladı. Dün akşam Biga TSO'da yapılan son canlı yayında gönüllüler ve Ahmet Alp'in ailesi duygularını paylaştı. Ahmet Alp için yapılan son canlı yayında ise 'Başardık' sloganı kullanıldı


Ahmet Alp Bebek İçin Son Canlı Yayın Yapıldı:

SMA hastası Ahmet Alp bebeğin 14 ay süren kampanyası, gönüllülerin büyük mücadelesi ve son kulvarda Biga TSO Başkanı Şadan Doğan’ın desteğiyle toplanan 2 milyon 161 bin 354 doların toplanmasıyla tamamlandı. Şimdi Ahmet Alp’in tedavi için Dubai’ye gitmesi için hazırlıklar başladı. Dün akşam Biga TSO Meclis Salonu’nda yapılan son canlı yayında gönüllüler ve Ahmet Alp’in ailesi duygularını paylaştı.


Biga Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen son canlı yayının açılışını Biga Ticaret ve Sanayi Odası ve Biga OSB Başkanı, sevilen iş insanı Şadan Doğan gerçekleştirdi.  Başkan Doğan yayına eşi Ayla Doğan ile katıldı. Yayına Ahmet Alp bebeğin babası Recep Güven de katılırken, anne Bahar Güven de Ahmet Alp’in yanından canlı yayına görüntülü olarak katıldı.


Gönüllülerden Büşra Köseoğlu’nun yönettiği canlı yayında Biga TSO Başkanı Şadan Doğan özetle; “Ahmet Alp için bu akşam son yayını yapıyoruz. Ahmet Alp’i Dubai’ye göndereceğiz ve sağlıklı bir şekilde gelmesini bekleyeceğiz. Şimdi hazırlıklara başlıyoruz. Ben Yağlı Güreşler’de gönüllülerin mücadelesini görmüş ve yaşananlardan çok etkilenmiştim. Yaptığımız Büyük Bağış Gecesi’nin başlangıcı da böyle olmuştu. Artık kampanyayı tamamladık. 14 aydır mücadele eden başta gönüllü arkadaşlarımız olmak üzere herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.


Başkan Doğan’ın konuşmasının ardından salonda duygusal anlar yaşandı. Daha sonra ise Ahmet Alp’in babası Recep Güven yayına çıktı. Tüm gönüllülere, destek olan herkese teşekkür eden baba Güven; “Ahmet Alp’imiz tüm gönüllüler sayesinde sağlığına kavuşacak ama birçok SMA hastası bebek de yine tedavi olmak için destek bekliyor” diyerek çağrıda bulundu. Anne Bahar Güven’in de canlı bağlantıya katılmasıyla Ahmet Alp bebek de ekranlara çıkmış oldu. Ahmet Alp bebeği görenler ise bir yandan mutluluk yaşarken, bir yandan da duygulu anlar yaşadılar.
Kaynak: http://www.medyalokum.com

Bu haber 2069 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER GÜNDEM Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
  Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
 • Barışın ve Özgürlüklerin Kenti "Çanakkale"
  Barışın ve Özgürlüklerin Kenti
 • TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
  TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
 • Çanakkale Gangnam Style
  Çanakkale Gangnam Style
 • HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
  HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
 • CEPA AVM'de Çanakkale Türküsü
  CEPA AVM'de Çanakkale Türküsü
VİDEO GALERİ
YUKARI