Bugun...
Bizi izleyin:17 Burda AVM Yönetimi Kapatma Kararı Aldı

Tarih: 20-03-2020 07:07:48 Güncelleme: 21-03-2020 07:16:48 + -


Corona Virüsü salgınını belirli bir seviyede tutmak ve yayılmasını engellemek için İçişleri bakanlığınca alınan tedbirler nedeniyle birçok işletme geçici olarak faaliyetlerini durdurmuştu. 17 Burda AVM Yönetimi de iş ortaklarının çoğunun işyerlerini kapatması üzerine geçici olarak kapatma kararı alındığını açıkladı.


17 Burda AVM Yönetimi Kapatma Kararı Aldı

Corona Virüsü salgınını belirli bir seviyede tutmak ve yayılmasını engellemek için İçişleri bakanlığınca alınan tedbirler nedeniyle birçok işletme geçici olarak faaliyetlerini durdurmuştu. 17 Burda AVM Yönetimi de iş ortaklarının çoğunun işyerlerini kapatması üzerine geçici olarak kapatma kararı alındığını açıkladı. 17 Burda AVM Yönetimi AVM içerisinde sadece vatandaşların temel ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri market ve eczanelerin açık kalmasına karar verdiklerini, diğer tüm işletmelerin yarın itibariyle kapatılmasını kararlaştırdı.

 

17 Burda AVM Yönetiminden işortaklarına yapılan bilgilendirmede şu ifadeler yer aldı; "Bildiğiniz üzere küresel ölçekte etkisini gösteren Korona virüs (Covid-19) pandemisi ile mücadelede, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de kamu otoriterlerinin uyarılarına ve aldığı tedbirlere uyulmakta; bu uyarı ve tedbirlere göre de sosyal ve ticari hayat şekillenmektedir. Alışveriş Merkezimiz, bu sürecin halkımızın, iş ortaklarımızın, Alışveriş Merkezimizin tüm çalışanlarının ve ziyaretçilerimizin sağlığı korunarak, ihtiyaçları giderilerek atlatılması hususunda büyük hassasiyet göstermekte, her geçen gün aldığı tedbirleri güncelleyerek üzerine düşen sorumluluğu en üst seviyede yerine getirmeye gayret etmektedir."

 

SADECE MARKETLER VE ECZANELER AÇIK KALACAK

Açıklamanın devamında; "Bununla birlikte, Alışveriş Merkezimizdeki iş ortaklarımızın neredeyse tamamına yakınının kendi kararları ile mağazalarını kapatarak faaliyetlerine geçici olarak ara verdikleri tespit edilmiş; kalan çok az sayıda mağazanın da müteakip günlerde faaliyetini durduracağını bildirdiği ve/veya bu yönde bir karar alınmasını talep ettikleri görülmüştür. Bu kapsamda, siz değerli iş ortaklarımızın fiili uygulamaları, kararları ve talepleri ekseninde, kamu sağlığını da korumak maksadıyla yarın yani 20 Mart 2020 Cuma gününden itibaren geçici bir süreliğine faaliyetlerimize ara veriyoruz. AVM'mizin kapalı kaldığı bu geçici süre boyunca, konuklarımızın temel ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri market ve eczanelerin açık olacaklarını belirtmek isteriz. İş ortaklarımızın, çalışanlarımızın, ziyaretçi ve tüm toplumun sağlığını büyük bir hassasiyetle önemsediğimizi belirtirken, bu zorlu süreci hep birlikte, tüm tarafların menfaatlerini gözeterek, en kısa sürede atlatacağımıza inanıyoruz. Yeniden sağlıklı günlerde buluşma dileğiyle..." ifadeleri yer aldı.

 
Bu haber 15105 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER ÇANAKKALE Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
  Çanakkale 2015 Tanıtım Filmi
 • Barışın ve Özgürlüklerin Kenti "Çanakkale"
  Barışın ve Özgürlüklerin Kenti
 • TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
  TSK'dan Muhteşem Çanakkale Türküsü
 • Çanakkale Gangnam Style
  Çanakkale Gangnam Style
 • HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
  HASTANEDEN KAÇIRILAN BEBEK BULUNDU
 • CEPA AVM'de Çanakkale Türküsü
  CEPA AVM'de Çanakkale Türküsü
VİDEO GALERİ
YUKARI